Englishčesky
 
 

 

HISTORIE

Zubní ordinace ve vsetínské nemocnici má dlouhou historii. Stomatochirurgické výkony se zde prováděly už před rokem 1989. MUDr. Tomáš Garlík v ní začal pracovat od začátku roku 1991 také jako stomatochirurg se spádovou oblastí okresu Vsetín. Současně jsme pečovali o zaměstnance nemocnice. Od září 1993 je ordinace privátní. Od roku 1994 zavádíme pacientům dentální implantáty.

V roce 2004 zde byla vybudována nová ordinace a začala v ní pracovat dentální hygienistka, důležitý člen péče o orální zdraví pacientů se zejména preventivním zaměřením. Od roku 2006 tuto užitečnou činnost vykonává Bc.Jana Hořelková.

Se stoupajícím počtem specializovaných stomatochirurgických zákroků, bylo zapotřebí dalšího lékaře, který převezme registrované pacienty a bude se věnovat základní péči.

Proto k nám v roce 2006 nastupuje MUDr. Alena Potěšilová a dochází k rozdělení základní a specializované péče mezi ni a MUDr. Tomáše Garlíka. Od července 2009 paní doktorku vystřídala MDDr. Adéla Vajďáková, od ledna 2014 MDDr. Petr Maňák a od dubna 2015 MDDr. Zuzana Pechalová.

Pracujeme s nejnovějšími technologiemi a podle nejnovějších poznatků. Lékaři, dentální hygienistka i střední zdravotní personál pravidelně zvyšují svou erudici na vybraných školeních. Výsledkem našeho snažení je stále se zvyšující počet spokojených pacientů.